Využívané technologie

adform

Adform

Technologie vhodná pro retargetingové a brandové kampaně. Jde o flexibilní systém s vlastním DMP (data management platform), který nabízí široké možnosti optimalizace.

rtbhouse

RTB House

Nástroj pro personalizovaný retargeting, který umožňuje nakoupit reklamu na základě stanoveného cíle podílů nákladů na obratu (PNO). Díky tomu vždy garantuje cenu za reálně získanou konverzi.

adwords

Google AdWords

Uznávaný PPC systém dává možnost šířit vaši reklamu po celém světě. AdWords umožňuje nejen společnou správu search a display kampaní, ale také možnost dynamického remarketingu s využitím publik z Google Analytics.

sklik

Sklik

Zavedený PPC systém od společnosti Seznam umožňuje správu search a display kampaní v jediném nástroji. Výhodou je jednoduchá implementace i aktivace kampaní, stejně jako možnost nákupu také textových ploch.

koh-i-noor_sede
feedo_sede
albatrosmedia_sede
logo-narex_sede
Štěpán Jandl,

“Feedo s ACOMWARE spolupracuje již řadu let . Velmi si ceníme odborné úrovně konzultantů a jejich individuálního přístupu k našim potřebám. Dlouhodobě společně řešíme kampaně v systému Adform s cílem získat nové uživatele na náš web. S jejich výsledky jsme nadmíru spokojeni.”

Štěpán Jandl, Head of Marketing Feedo®

Radek Mrkos,

Rozsah naší více než dvouleté spolupráce s ACOMWARE je poměrně široký: od konzultací přes výkonnostní formáty až po display kampaně. ACOMWARE od začátku plní stanovené cíle a pomáhají nám v meziročních srovnáních neustále růst. Navíc díky jejich přístupu k technologickým a dalším novinkám, které s námi sdílejí, máme šanci pohotově reagovat na neustále se vyvíjející prostředí online marketingu.​”

Radek Mrkos, Manažer internetových obchodů Albatrosmedia

Domluvte si nezávaznou konzultaci. Je zdarma!

Chci konzultaci

top