Naše služby

v1

Mediální audit

Náš audit prověří vaše dosavadní investice do mediálních kampaní. Podrobně zhodnotíme umístění vaší inzerce, způsob jejího nákupu i dosažené výsledky. Na zoubek se podíváme také způsobu, jakým pracujete se svým mediálním budgetem. Výstupem auditu jsou konkrétní návrhy, kterými zajistíme lepší výsledky vašich mediálních kampaní.

 

v2

Mediální plánování

Na základě vámi stanovených cílů navrhneme strategii, která povede k dosažení očekávaných výsledků při co nejnižších nákladech. Doporučíme vám, kde a jakým způsobem nakoupit reklamní prostor s ohledem na vaši cílovou skupinu. Výstupem bude obsáhlý mediaplán, díky kterému budete přesně vědět, která média a jakým způsobem využít.

 

v3

RTB kampaně

Pro zvýšení efektivity tzv. display kampaní využíváme také technologie Real-Time-Bidding. Tato technologie umožňuje nakupovat mediální prostor skrze aukční model v reálném čase. Díky tomu získáte možnost oslovit své uživatele v prestižních českých médiích za menší náklady. Výhodou RTB je vedle finanční efektivity také jeho vysoká flexibilita a pokročilé statistiky kampaní.

 

v4

Video kampaně

Video kampaně jsou v současné době jedním z nejatraktivnějších formátů inzerce. Kromě YouTube vám pomůžeme s inzercí na prestižních portálech jako PrimaPlay, Playtvak.cz a iDnes.cz, které pro vás nakoupíme za výhodných podmínek prostřednictvím programatického nákupu.

 

v5

Přímý nákup kampaní

Nevíte, jestli využít přímý nákup display reklamy přes obchodníka nebo programatický nákup? Vysvětlíme vám výhody každého z řešení a navrhneme optimální variantu pro váš web či e-shop.

 

v6

Návrh kreativ

Základem každé úspěšné mediální kampaně je vizuální zpracování bannerů. Doporučíme vám, jak by měly vaše grafické podklady vypadat, a v případě zájmu je pro vás sami vytvoříme a nakódujeme.

 

koh-i-noor_sede
feedo_sede
logo-narex_sede
albatrosmedia_sede
Štěpán Jandl,

“Feedo s ACOMWARE spolupracuje již řadu let . Velmi si ceníme odborné úrovně konzultantů a jejich individuálního přístupu k našim potřebám. Dlouhodobě společně řešíme kampaně v systému Adform s cílem získat nové uživatele na náš web. S jejich výsledky jsme nadmíru spokojeni.”

Štěpán Jandl, Head of Marketing Feedo®

Radek Mrkos,

Rozsah naší více než dvouleté spolupráce s ACOMWARE je poměrně široký: od konzultací přes výkonnostní formáty až po display kampaně. ACOMWARE od začátku plní stanovené cíle a pomáhají nám v meziročních srovnáních neustále růst. Navíc díky jejich přístupu k technologickým a dalším novinkám, které s námi sdílejí, máme šanci pohotově reagovat na neustále se vyvíjející prostředí online marketingu.​”

Radek Mrkos, Manažer internetových obchodů Albatrosmedia

Domluvte si nezávaznou konzultaci. Je zdarma!

Chci konzultaci

top